fbpx

כל בית בישראל צריך גישה לרפואה פרטית – בכל גיל, בכל מצב רפואי, ועם כל היסטוריה רפואית – תקבלו כיסוי רפואי פרטי לאבחונים, טיפולים ורופאים מומחים מבלי לחכות. אחרית הימים הגיעה לישראל…

לא משנה איזה ביטוח משלים יש לכם, התורים בקופות החולים הם אינסופיים. זקוקים בדחיפות לראות רופא מומחה, בגלל בעיה רפואית שהולכת ומחמירה? חכו לפחות 4 חודשים עד לתור הפנוי הבא. צריכים לעבור בדיקות הדמייה CT או MRI? (כדי לקבל את האחרונה והיקרה, תצטרכו להתחנן נואשות) חכו לפחות 7 חודשים, וגם אז תאלצו להגיע לסוף העולם באמצע הלילה, כדי "לזכות" בבדיקה המיוחלת. אם במעמד חתימת פוליסת הביטוח הפרטית, הייתה לכם בעיה ידועה כמו פריצת דיסק, סרטן או מחלה כרונית אחרת, אתם יכולים מה שנקרא, "ללכת לחפש", כי הביטוח הפרטי לא מכסה מצב בריאותי שיש לו כבר היסטוריה רפואית קודמת.

 

אבחונים מהירים יכולים להציל חיים – והכוונה ב"מהירים" היא: תוך מספר ימים

אביו של סוכן ביטוח ותיק לא ידע שמחלה אונקולוגית מקננת בגופו כבר מספר חודשים. לאחר בדיקה שגרתית אצל רופא המשפחה הוא נשלח בעצמו לתאם תור לבדיקת CT PET, הוא רק לא ידע שייאלץ להמתין עוד 3.5 חודשים משום שלא ציין את רמת הדחיפות של הבדיקה. האירוע והלחץ הנפשי כמעט מוטטו אותו ואת משפחתו.

בנו היה זה שהפנה אותו למוקד השירות של MediWho – בסט קר, ותוך יומיים נקבע לו תור לבדיקה. לאחר שהגיע למכון בדיקות מתקדם, הופנה מייד לרופא מומחה, ותוך שלושה ימים אובחן מצבו כקריטי. בשל העובדה שלא הייתה לו הרחבה לסל התרופות, מוקד השירות נרתם ונלחם עבורו מול הקופה ולבסוף הוא קיבל אישור לתרופה ביולוגית.

שחקן כדורגל במחלקת נוער כבן 18 נפצע בברך במהלך המשחק, ונשלח לבדיקת MRI. משום שהוא היה מבוטח בקופת חולים ציבורית, התור שנקבע לו היה לעוד 4 חודשים. לא יעלה על הדעת, שבמשך ארבעה חודשים הספורטאי הצעיר ייאלץ לסבול כאבי תופת, יהיה מנוטרל וחסר יכולת לנוע, וכמובן שלא יהיה מסוגל לחזור לשגרת חייו ולמגרש. כשפנה ל- MediWho – בסט קר, תוך יום אחד הוא כבר היה בבדיקת MRI ומשם הופנה מייד לרופא מומחה אשר קבע שעליו לעבור ניתוח בברך. המנתח נבחר בקפידה, תוך המלצות ודירוג גבוה מאוד, והניתוח כמובן הצליח. בהמשך, הספורטאי אמור היה לעבור במסגרת השיקום, סדרת טיפולי פיזיותרפיה ממושכים, וגם בזה MediWho – בסט קר, טיפלה באופן מיידי ומקצועי לעילא.

הדוגמאות האלו רק מוכיחות שכשאנחנו נתונים במצבים בריאותיים קשים, אנו זקוקים למישהו שיילך עימנו יד ביד, ידאג לנו, וידריך אותנו מקצועית וכלכלית בתוככי סבך התהליך הרפואי.

ללא פרוטקציות וללא טובות – כל לקוח ב Mediwho – בסט קר, הוא לקוח VIP בבריאות


בשלוש השנים האחרונות MediWho – בסט קר, פיתחה מערכת שירות אישית, מקצועית וטכנולוגית אשר מציבה את הלקוח במרכז הבמה מול קופות החולים,ביטוחי הבריאות הפרטיים ומול הביטוח הלאומי. אותם גופי ענק שקשה להתמודד איתם בלקוח סופי, MediWho – בסט קר מביאה את הבשורה ובעצם הופכת כל לקוח ל-VIP בבריאות.

מיקי קופל הבעלים של MediWho – בסט קר, מציין שלמעלה מ 70% מבדיקות שהישראלים צורכים הם: CT ,MRI, קולונוסקופיה, בדיקות היריון והתפתחות הילד. המוצר שלנו הופך את הלקוח ל VIP בבריאות, הוא שווה ערך לאותו אחד שאח שלו הוא רופא בבית חולים או אותה אחת שקרובת משפחה של שר הבריאות. הוא בעצם הופך ביום בהיר אחד לפרסונל, ללקוח מובחר שמתייחסים אליו כמו לקוח שחייב לעבור חווית שירות בבריאות. למדנו שבריאות היא מרכז החיים. אנחנו חייבים לנהל את כלכלת בריאות הבית ולדעת שכל משפחה צריכה להכין את עצמה ליום ש…

יש משפחות שיש בהם חולה כרוני או מספר חולים והם הכי צריכים את השירות הזה כי הם בעצם מטופלים כל הזמן ונמצאים כל הזמן בפרוצדורה רפואית. המשפחה שהכי קשה לה היא משפחה שחווה משבר, בומבה. יש לנו בעצם שירות של ניהול אירוע רפואי מורכב שבעצם יצרנו אותו יחד עם המומחית, היועצת המובילה בישראל הגב' חני שפיס שביחד עם הרפרנטים שלה מציבים את החולה ברף אחר בנושא ניתוח האירוע המורכב והיכולות שלו להגיע למקסימום מיצוי טיפול ואת כל מה שמגיע לו אנו בעצם מוצאים לו, את הכי טוב.

מעוניינים במידע נוסף? רוצים להתחיל ליהנות משרותי הרפואה והכיסוי הפרטי והמקיף של Mediwho – בסט קר? פשוט תשאירו פרטים ונציג מטעמם יתקשר אליכם בהקדם וייתן לכם את כל התשובות. רק בריאות.

 

להצטרפות למהפכת כיסויי הבריאות של Mediwho - בסט קר, וקבלת מידע וייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, השאירו פרטים כאן:

להצטרפות למהפכת כיסויי הבריאות של Mediwho – בסט קר, וקבלת מידע וייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, השאירו פרטים:

שלום קוראים לי נועה, ואני אעזור לך לבדוק לעומק איך אפשר להוזיל את התיק הביטוחי באלפי שקלים בשנה.

חשוב לדעת:
ב- 85% מהמקרים ישנה אפשרות להוזלה משמעותית. נבצע עבורך בדיקה מקיפה ומקצועית לתיק הביטוח שלך, בדיקת כפל ביטוחי תשלומי יתר כיסויי ביטוח , חסכון של עשרות אלפי ש"ח בשנה. השאר פרטים ותתחיל לחסוך.